Nowy model pilotów z zegarem – KRONO marki Nice

Wraz z firmą Nice z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu do oferty Nice Polska nowego modelu pilotów z zegarem KRONO. Jest to naścienny timer, radiowy lub przewodowy, z tygodniowym kalendarzem komend. Z jego pomocą możliwe jest sterowanie sześcioma niezależnymi kanałami i zapamiętanie do 30 wydarzeń. Timer jest kompatybilny ze wszystkimi silnikami oraz centralkami radiowymi Nice, które działają w oparciu o protokół Era Flor.

Kluczowe zalety KRONO

Do największych zalet pilotów należą:

Bezpieczeństwo – nałożenie kodu PIN dla dostępu do trybu programowania zapobiega przypadkowej modyfikacji zapamiętanych parametrów. Kiedy nadajnik jest w trybie manualnym, klawiatura może być zablokowana, by zapobiec użyciu przez niepowołane osoby.

Łatwość w użyciu – pilot jest wyposażony w przełącznik, dzięki któremu bardzo łatwo przejść z trybu roboczego do innego. Użytkownik posiada również podgląd wszystkich parametrów na wyświetlaczu graficznym (data, czas, ruch, status i funkcje).

Pełna personalizacja – parametry poszczególnych wydarzeń mogą być modyfikowane bez potrzeby ich kasowania lub odtwarzania. Wydarzenia można łatwo kopiować, co ułatwia tworzenie nowych scenariuszy, różniących się tylko nieznacznie. Użytkownik może czasowo dezaktywować niepotrzebne wydarzenia oraz ponownie je aktywować w miarę potrzeby.

 

Trzy tryby pracy pilotów KRONO:

 Pilot KRONO może pracować w trybach:

Automatycznym – realizuje zaprogramowane wydarzenia automatycznie, w zadanym czasie,

Manualnym – Pilot Era KRONO może być użyty jak zwykły nadajnik, do wysyłania poleceń GÓRA, STOP, DÓŁ,

Wakacyjnym – realizuje zaprogramowane wydarzenia losowo, aby zasymulować obecność domowników, dla zniechęcenia potencjalnych niepożądanych zdarzeń, podczas nieobecności domowników.

 

Dostępne wersje pilota

 Pilot KRONO jest dostępny w kilku wersjach:

KRONO 1WW – naścienny, programowalny timer z graficznym wyświetlaczem LCD, zasilaniem bateryjnym, 1 kanał radiowy,

KRONO 6WW – naścienny, programowalny timer z graficznym wyświetlaczem LCD, zasilaniem bateryjnym, 6 kanałów radiowych,

KRONO 1WC – naścienny, programowalny timer z graficznym wyświetlaczem LCD, zasilaniem sieciowym, sterowaniem przewodowym oraz jedną grupą silników.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *